Antika Eşya Alan Yerler

Antika Eşya Alan Yerler ile çalışmak, antika eşyalarınıza değer katacak. Antika alışverişi bağımlılık yapar. Kendinizi antikalara kaptırmayı gerçekten seviyorsanız, antikacılar çarşısını gezerek gününüzü geçirebilirsiniz. Çarşıda Antika Mobilya, Antika Tablo, El Yazması Kuran, Hat Yazı, Hilye-i Şerif, Antika Aksesuar, Antika Halı, Antika Porselen, Antika Avize, Eski Gümüş gibi antikalar görebilirsiniz. Ayrıca Antika Hurda Gümüş, Antika Porselen,  Sırmalı Örtüler, Antika Şamdanlar, Antika Biblo, Antika Mangal, Antika Figür, Heykel, Madalya, Nişan, Rozet, Efemeralar da sizleri beklemektedir. Bunların dışında Osmanlı Eşyalar, Antika Kütahya Objeler, Antika Kılıç, Antika Bohem, Antika Tuğralı Gümüş bulunur. 

Antika Eşya Alan Yerler İstanbul

Antika Eşya Alan Yerler İstanbul

Bir öğenin değeri genellikle bir koleksiyoncu veya üzerindeki bireysel yerlerin değerine göre olduğundan, antikanın anlamı biraz öznel olabilir. Bir satıcı olarak, neyin antika olduğunu ve neyin olmadığını anlamak, satın alma ve satma süreciniz için esastır. Yanlış terminolojiyi kullanmak, sahtekâr görünmenize neden olabilir ve ticari dürüstlüğünüzü kolayca baltalayabilir, bu nedenle gerçekleri bilmek önemlidir. Sıklıkla atılan bu eski parçalara yeni bir soluk getirmek, antika alıcılarına yeni bakış açıları sunar: zanaatkarlar tarafından hazırlanmış gerçekten benzersiz sanatsal öğeler. Çoğu antika satıcısı tarafından kullanılan temel kural, yaklaşık 100 yıl veya daha eski olan her şeyin antika olmasıdır.

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

Antika eşya alan yerler şirketimiz, alımların yanı sıra antika satış mağazasına da sahiptir. Eviniz için satın aldığınız her şey mobilya, kilim, aydınlatma, sanat eseri üretildiği zamana göre bir zaman çizelgesinde çizilebilir. çağdaş antika, eski veya retro gibi nesillere ait bir etiketle yapıştırılabilir. Bir öğenin yaşı, durumu, kalitesi ve göreli nadirliği ile birlikte değerinin önemli bir yönüdür. Bir öğenin yaşını etiketleme şeklimiz bize yalnızca gerçek menşe tarihi hakkında ipucu vermez. Yine de, satılık her şeyin onaylanmış bir menşe tarihi yoktur. Bunun yerine, bir satıcı tarafından öne sürülen genellikle şüpheli iddialara güvenmek zorundayız.

Antika Eşya Alanlar İstanbul

Antika Eşya Alanlar İstanbul

Antikacıların en çok satın aldığı ve satışını yaptığı belirli antika eşyalar vardır. Genel olarak bilinen Antika Avize, Tespih, Eski Osmanlı Tablolar, Antika abajur, Antika vazo, Osmanlı Kılıç, Kama, Osmanlı Yatağan Kılıç gibi antikalarda mevcuttur. Antikalar en az 100 yıllık olması gereken eşyalardır. Bu, bu ilan tarihi itibariyle, 1918 Nisan’ında veya daha önce bir antika eşyanın yapıldığı anlamına gelir. Yüz yıl veya daha eski bir kural, hangi malzemeden yapılmış olursa olsun, bu eşyalardan herhangi biri için geçerlidir. Bu nedenle, bir kitap veya cam eşyanın 100 yıl hayatta kalması bir mobilya parçasından daha az olası görünse de, bu nedenle kırılgan şeyleri daha erken antika haline getirmeli.

Antika Eşya Alanlar

Antika eşya alanlar olarak bakıldığı zaman, onlarca şirket ile karşılaşmak mümkündür. Antika eşya üzerine çalışan bazı firmalar, çeşitli antikalar konusunda daha uzman ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. bunun sebebi ise, çok fazla antika çeşidine girmediği içindir. Antikaları gerçekten popüler yapan şeylerden biri de bu eşyaların sahip olduğu zarafettir. Bu eşyaların evinizin etrafında olması, görünüşünü gerçekten geliştirecektir. Bu öğelerin bir odaya veya alana sağladığı ortam olağanüstü. Bir antikayı orijinal bir dönem tablosu olarak düşünün. Büyük sanatlar gibi antikalar da bir yatırımdır ve muhtemelen günlük mobilyalarınız değildir.

Antika Eşya Alım Satım

Antika Eşya Alım Satım

Ev tasarımı televizyon programları ve barınak dergilerinin açık renkleri ve sade iç mekanları vurguladığı bir zamanda, antikalarla döşenmiş evleri satmak daha zor olabilir. Özellikle büyük parçalar, bir mülkü olduğundan daha küçük hissettirebilir veya istenen özellikleri gizleyebilir. Çok çeşitli değerler ve hizmetler sunuyoruz. İster güzel bir antika mobilya parçası için bir değerleme arıyor olun, ister bir emlak tasfiye uzmanı kiralamak için piyasada olun, güvenebileceğiniz deneyim ve uzmanlığa sahibiz! Antika alanlar olarak dürüstlük konusunda bir itibarımız var. Biz ahlaklıyız. Müşteriler, bize güvenebileceklerini bildikleri için firmamıza geri dönmeye devam ediyor.

Antika Eşya Alım Satım Mağazaları

Antika eşya alım satım mağazalarına bakını iseniz, sizi firmamıza bekliyoruz. Antikalar, ekspertizler ve emlak satışlarıyla uğraşırken, güvenmediğiniz biriyle uğraşmayı göze alamazsınız. Hem mağazada hem de çevrimiçi alışveriş sunuyoruz ve personelimiz size yardımcı olmak ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için şahsen veya telefonla bekliyor. Tamamen alışveriş deneyiminizi olabildiğince keyifli hale getirmeye adadık. Amerika’nın en iyi mobilya üreticilerinden hem antika mobilyalarda hem de üst düzey zemin örneklerinde bulabileceğiniz inanılmaz fırsatlara ulaşılabilir. İnanmak için alışveriş yapmalısınız!

Antika Eşya Mağazaları

Antika Eşya Mağazaları

Fransız antikalarımız, Avrupa antikalarımız ve eski tasarım parçalarımız, geleneksel ve çağdaş ayarlarla iyi bir şekilde bütünleşen benzersiz ancak sade bir zarafete sahiptir. Bu parçalar herhangi bir alana kişilik ve doku katar ve özgün tasarım stilinizin temeli olarak hizmet edebiliyor. Modern unsurlarla birlikte bir antika, evinizde çarpıcı ve estetik açıdan hoş bir kontrast elde etmenize yardımcı olmak için ideal bir çözüm sunar. Ek olarak, küçük karbon ayak izleri, uzun ömürleri ve zamansız gelişmişlikleri nedeniyle antikalar yeniden satış değerlerini koruma eğilimindedir.

Antika Eşya Çeşitleri

Antika eşya showroomumuz da, tüm antika ve koleksiyon ürünlerine kategoriye göre kolayca göz atabilirsiniz. Bilgilendirici listelemelerimiz, bilinçli bir satın alma kararı vermenize yardımcı olmak için yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve ürün açıklamaları içerir. Eskitmenin pratik yanını sunan mobilya koleksiyonumuz, depolama üniteleri, yataklar , masalar , oturma grupları ve bahçe mobilyalarından oluşmaktadır. Bu kategori, 19. yüzyıl Fransız mermer tezgahlı antika mobilyalarından endüstriyel tarzdaki eski mobilya parçalarına kadar her şeyi içerir.

Antika Eşya Ekspertiz Firmaları

Antika Eşya Ekspertiz Firmaları

Antika duvar dekoru söz konusu olduğunda, ayna en iyi seçeneklerinizden biridir. Antika aynalar doğal ışığı yansıtır ve bir odayı daha büyük gösterir. Bir ayna çerçevesi de bir odaya estetik değer ve kişilik katabiliyor. Diğerlerinin yanı sıra çok çeşitli Fransızca, İngilizce, Portekizce, İtalyanca ve Venedik aynaları sunuyoruz. Bu koleksiyonlar 18., 19. ve 20. yüzyıllara kadar uzanıyor. Bu eşsiz parçayı bulmanın heyecanını yaşayan çoğu koleksiyoncu, doğrudan aksesuar koleksiyonumuza yönelir. Burada sanat eserleri, kitaplar ve daha fazlasını içeren koleksiyonlara göz atın.