Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR MI ARIYORSUNUZ? DEĞERİNDE ALIYORUZ, NAKİT ÖDÜYORUZ.

Hakkımızda :İkinci el eşya alanlar firmamız; İkinci el eşya, spot eşya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya ve elektronik eşya alımı yapıyor. Bazı sebeplerden dolayı satmak istediğiniz 2.el salon takımı, 2.el yatak odası, 2.el yemek odası, klasik mobilya, avangard mobilya gibi ev eşyaları alınmaktadır. Kullanılabilir durumdaki beyaz eşyadan oturma gruplarına, mutfak eşyasından perdeye kadar ikinci el eşyalarını satmak isteyen insanlar olduğu görülmektedir. Başka bir ilçeye veya başka bir memlekete taşınmadan dolayı, nakliye ve taşıma masrafları daha fazla tutuyor. Bu durumda devreye ikinci el eşya alan yerler giriyor. Satışa çıkarılan eşyaları yerinde inceleyip, değerine yakın bir fiyat teklifi sunuyor. Verilen fiyat teklifi satıcıyı memnun eder ve kabul ederse, eşyaların taşıma işlemi başlıyor. Böylelikle komple bir evin eşyası alınmış oluyor. İkinci el koltuk takımı, ikinci el salon takımı, ikinci el yemek odası takımı, klasik mobilya, avangard mobilya ve metebronz mobilya satışları için, firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

 
Çözüm Ortağınız
  • Satmak istediğiniz her nevi eşyalarınız için, beş dakika içinde fiyat teklifi sunuyoruz.
  • Eşyalarınızın değerini belirlerken, maksimum verilecek rakamları çıkartıyoruz.
  • Aynı gün içinde, eşyalarınızı bulunduğu yerden bizler teslim alıyoruz.
  • Eşyaların taşınması bittikten sonra nakit ödeme imkanı sağlıyoruz.

Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz sayesinde, İstanbul geneli her bölgeye sorunsuz hizmet sağlıyoruz. Ev, Ofis, İş yeri gibi çeşitli mekanlarda bulunan eşyalarınızı, en kısa sürede gerçek değerini belirleyip satın alıyoruz..

 
Merak Ettikleriniz
 
İkinci El yada Sıfır Beyaz Eşya Alımları da Yapılıyor Mu?
 

İkinci el beyaz eşya alanlar sektörü içinde, gerçek değerinde beyaz eşya alımı yapan firma sayılı firmalar arasındayız. İkinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, ankastre fırın, televizyon lcd veya led tv yanı sıra kombi ve klima alımları devam ediyor. Beyaz eşyalar, evlerin ve ofislerin temel gereksinimleridir. Zaman tasarruflu, konforlu ve kaliteli bir yaşam için beyaz eşyalar olmazsa olmazlardandır. Çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, dondurucular, ankastreler ve pişirme ürünleri beyaz eşya kategorisine girer. Satın aldığımız tüm beyaz eşyalar, mobilyalar ve elektronik ev eşyaları, temiz ve yeniden satın alınabilir olması durumunda en yüksek tekliflerle satın alınmaktadır. Bu noktada, satmak istediğiniz ev eşyalarının hangi marka ve modelden olduğu fark etmez. Dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi, beyaz eşyaların arızası olmaması gerekir..

 
Her Çeşit Eşya Alımı Yapılıyor Mu?
 

Antika eşya alanlar cam ürünler, heykel ve resim gibi sanat eserleri, ahşap mobilya ve objeler, antika tablo, radyo ve telefonlar, arabalar, el yazması kitaplar, imzalı kitaplar, çizgi roman, taş plak; kılıç, kama, madalya, nişan alıyor. İkinci El Beyaz Eşya Alanlar bünyesinde, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombi alınır. İkinci el beyaz eşya alanlar sektöründe hizmet veren, İstanbul da belirli çarşılar vardır. Klima, Kombi, Çamaşır kurutma satışı. İkinci el televizyon alanlar Full HD, OLED 4K, Ultra HD, 4K ya da Nanocell televizyon modelleri satın almaktadır. Ayrıca ikinci el plazma tv, Curved Tv, Smart Tv, Lcd Tv, Led Tv, Oled Tv, Elsidi tv ve uydulu televizyon alımı yapılmaktadır.

İkinci el büro malzemesi alanlar olarak, ofis mobilyaları, sandalyeler, toplantı masaları ve büro dolapları alınır. Ofis mobilyası seçimine yönelik akıllı temelli bir yaklaşımın, bir işletmenin her kritik yönünü geliştirdiğine tutkuyla bağlıyız. İkinci el klima alanlar AEG, Ariston, Arçelik, Akai, Airfel, Toshiba, Aura, Baymak, Beko, Bosch, Daikin markaları alır. Model olarak Split klima, duvar tipi ve ınverter klima. İkinci el mobilya alanlar firmamız, 2.el avangard mobilya, 2.el klasik mobilya, büro ofis mobilyası, bahçe mobilyası ve 2.el metebronz mobilya satın almaktadır.

 
Büyük Açıklama Kutusu

İkonlu ve arkaplanlı bir açıklama kutusu.

İkinci el yatak odası alanlar olarak klasik yatak odası, avangard yatak odası, metebronz yatak odası, lake yatak odası gibi kapaklı ve raylı modeller satın alınmaktadır. İkinci el koltuk takımı alanlar firmamız klasik koltuk, chester koltuk, avangard koltuk, köşe koltuk, deri koltuk ve çekyat takımı gibi yataklı modeller de almaktadır..

Hızlı Erişim WhatsApp Buttonu

İkinci el eşya alanlar firmamız ile daha hızlı iletişim kurabilmeniz için, sitemiz üzerinde çeşitli sayfalara hızlı iletişim seçenekleri konulmuştur. Whatsapp üzerinden daha hızlı irtibat kurabilir ve sistemin işleyişi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Satışa çıkardığınız eşyaların görsellerini gönderip, beş dakika içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el eşya üzerine uzun yıllar kurumsal olarak hizmet sağlıyoruz. Her zaman eşyaların piyasadaki en güncel fiyatları üzerinden teklif sunuyoruz. Eşyalarınızı aynı gün içinde yerinden alarak, nakit ödeme yapılmaktadır. İster hesabınıza isterse elden nakit ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Misyonumuz

Amacımız hem kullanmadığınız eşyalarınızı ikinci el satışını yaparak değerlendirmeniz hem de işinizi kolaylaştırarak ürünleri gelip teslim almamızdır. Prensiplerimiz ile birlikte çalışma düzenimiz, güvene büyük önem vermektedir. Aynı zamanda alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza yenilikler katmaktayız. İkinci el ve spot eşyalar piyasasında faaliyet gösteren firmamız kaliteyi de misyonu olarak kabul etmektedir. İkinci el ürünlerde kalite kontrol oldukça önemli ve değerli bir noktadır. Ürünleri denetim altında tutarak en iyi şekilde alım ve satım işlemlerini sağlamak en önemli görevlerimizden bir tanesi olarak kabul etmekteyiz. .

 
Vizyonumuz

Vizyonumuz her daim “daha” fazla müşteriye ulaşmak üstüne kuruludur. Hızlı, ürünün değerinde alım hizmeti ve güvenilir iş akışlarımız ile hem kendiniz hem de çevrenizin eski eşyalarını değerlendirme fırsatını yakalamanız için hiçbir şeyden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kurulduğumuz yıldan bu zamana kadar pek çok daimi müşterilerimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu durum ise devamlılığımızın olduğunu, durağan olmadığımızı göstermektedir. Kuruluşumuzdan itibaren başarımızı, güvenden ve kaliteden ödün vermeden sürdürerek hizmetlerimiz kapsamında müşteri portföyümüzü giderek arttırmaktayız.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1