Akören ikinci el lokanta malzemesi alanlar

Akören ikinci el lokanta malzemesi alanlar

Akören İkinci el lokanta malzemeleri alım satım firmalarının en büyük avantajlarından birisi, taşımak zorunda kalmadan malzemelerin yerinde satılıyor olmasıdır. Lokanta malzemeleri taşıması, diğer eşyalara göre biraz daha zahmetli bir iştir. Bu nedenle, taşındığınız bölgeye lokanta malzemelerini götürmek yerine, Akören ikinci el lokanta malzemesi alanlar çağırıp değerinde satabilirsiniz. Böyle bir çalışma sistemi, lokanta malzemelerini taşıma zahmetinden sizi kurtarmanın yanı sıra, bütçenize bir miktar nakit girişi sağlamış oluyor. Bir başka şekilde, lokanta malzemelerini depolara taşıyarak, kira masrafı da ödememiş oluyor insanlar.

Lokanta kapatıp içindeki malzemeleri tek tek satmak için uğraşmaktansa, Akören ikinci el lokanta malzemeleri alan yerler ile iletişim kurarak, toplu şekilde satış yapabilirsiniz. Lokanta malzemelerinin dışında, kasap malzemeleri, pastane malzemeleri, şarküteri malzemeleri ve büfe malzemeleri gibi paslanmaz mutfak eşyaları da alınmaktadır. Genel olarak endüstriyel mutfak malzemeleri alanında çalışan firmamız, krom malzeme olmak kaydıyla cafe malzemelerini de değerinde satın almaktadır. Tedarikçi firma tarafından depozitolu olmadığı sürece, büfelerde kullanılan meşrubat dolapları, tezgahlar, dondurma dolapları ve raf gibi tüm elektronik ve diğer kullanılan malzemelerinizi en yüksek fiyatlardan almaktayız.

Akören ikinci el mutfak malzemesi alanlar

Akören ikinci el cafe malzemesi alanlar

Gıda sektörü üzerine hizmet veren kurumsal firmaların, sağlık ve hijyen bakımından çok önemli bir konuma sahip olduğunu biliyoruz. Lokanta ve cafe işletmeciliği yapan firmaların, belirli zamanlarda kullandıkları malzemeleri yenilemesi gerekmektedir. İş yerine yeni mutfak malzemeleri almadan önce, kullanılan eşyaların elinizden çıkması gerekir. Akören ikinci el lokanta malzemeleri alanlar olarak bu noktada, eski malzemelerinizi kapınızdan alım yapmaktayız. Lokanta veya cafe malzemeleri fark etmeden, satın alınan eşyaların değerini vermeye özen gösteriyor ve insanların gönül rızası da önemli oluyor. Bu malzemeleri, ikinci el malzemelere ihtiyacı olanlar için, kullanışlı hale getirip kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunuyor ve yerine teslimat hizmeti de sunuyoruz.

Toplum arasında paslanmaz mutfak malzemeleri olarak bilinen eşyalar, farklı kategori ve değişik sektörlerde kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekir ise, soğuk hava deposu kasapların ihtiyacını karşılarken, döner ocağı ve benmari bir büfenin ihtiyacını karşılamaktadır. Akören ikinci el lokanta malzemeleri alım satım pazarı sayesinde, kebap ocakları, hamur makineleri, sütlük dolapları, tatlı dolapları ve masa sandalye gibi bir çok ürüne uygun fiyatlara sahip olabilme şansınız var.

Akören ikinci el mutfak malzemesi alanlar

Lokanta veya cafe çalıştıran insanların, dekorasyon yada bir başka şube açması gerektiği zaman, lokanta malzemesi fazlası ve ihtiyacı olabiliyor. Hele ki, yakın bir zamanda alıp da dekorasyon ya da iş değişikliği yapmak zorunda kaldığınız için, o çok büyük paralarla aldığınız pırıl pırıl malzemeleri yok pahasına satmak hem moralinizi bozar, hem de bütçenizi de ister istemez, bir hayli zorlar. Bu tarz malzemeleri satmak mecburiyetinde kaldığınız zaman, Akören ikinci el lokanta malzemeleri alan yerler ile ortak bir noktada mutabakat sağlanabilir.

Merkezi Topkapı da olan firmamız, Anadolu yakası ve Avrupa yakası bütün ilçe ve mahallelere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve güvenli bir ticaret adına, satın alınan malzemelerin yılı ve modeline göre değerinde fiyat teklifi sunuyoruz. İstanbul piyasasına baktığımız zaman, endüstriyel mutfak malzemeleri alım satım konusunda hizmet veren, onlarca firma ile karşılaşmak mümkün gibi görünüyor. Bu firmaların müşteriler ile olan diyaloğ ve iletişim şekilleri de ticaretin gelişmesinde yada ilerlemesinde büyük bir etken olarak önümüze çıkıyor.

Akören ikinci el lokanta malzemesi alan yerler

İstanbul Spot olarak firmamızın önceliği, her zaman itibar, güven ve dürüst ticaret anlayışıdır. Lokanta, Cafe, Restaurant ve benzeri bir işletme sahibi insanların, devir etmek isteyebilir. Başka bir sektöre girmek veya daha büyük bir firma kurmak isteyebilir. Bu işleri kısa sürede bitirmek için, eski malzemeleri bizlere satarak, yeni projeniz için çalışmalara başlayabilirsiniz. Doğal olarak yeniye başlamak için, eskilerden kurtulmak gerekir. Aklınıza gelebilecek endüstriyel mutfak malzemeleri arasında cafe, lokanta, salon takımları, masa sandalye, otomasyon sistemleri ve klima alınır. Ayrıca, çok sayıda ikinci el mutfak malzemeleri (Tabak, bardak, çatal güveç kabı, tencere, şiş) Masa, sandalye, orta boy hamur makinesi, elektrikli çorba ısıtıcı, şark duvar halıları, çay makinesi, mutfak ekipmanları, otel ekipmanları ve benzeri tüm ürünler için bize ulaşabilirsiniz.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Hattı